O nas

Witamy w magicznym miejscu, gdzie króluje smak w przyjemnym sąsiedztwie kaszubskiej przyrody.

Rozsmakuj się w Kaszubach!

Restauracja Roda to doskonałe miejsce dla osób, które cenią świetną kuchnię i lubią przebywać w bezpośrednim sąsiedztwie przyrody. Wystarczy niespełna pół godziny, aby dojechać do nas z Trójmiasta, gminy Żukowo czy gminy Kartuzy i poczuć tę fantastyczną aurę relaksu, jaką dla Was stworzyliśmy. Na samym początku Gości wita uroczy staw oraz niewielki, budujący przyjemną atmosferę park. Największym zaskoczeniem jest jednak przeszklona ściana restauracji, za którą rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na pole golfowe!

 

Kraina rozmaitości?

Doskonałe menu to nasz bezkompromisowy priorytet! Karta menu zawiera ciekawe smaki świata oraz tradycyjne, kaszubskie specjały. Szef Kuchni dba o jej sezonowość, co cieszy koneserów odkrywania kulinarnych specjałów. Naszym atutem jest również szeroki wybór win, jakie prezentujemy Gościom w specjalnie zaprojektowanym miejscu. A na deser, oprócz szerokiego wyboru słodkości z menu, zapraszamy do skorzystania z licznych atrakcji, jakie dają: sąsiadujące pole golfowe, dwa kryte korty tenisowe czy jazda konna.

 

Szczypta faktów

Nasza w pełni klimatyzowana restauracja zlokalizowana jest w Tokarach, tuż obok znanego w całym regionie pola golfowego, kortów tenisowych oraz jazdy konnej. Z Trójmiasta, gminy Żukowo czy gminy Kartuzy Goście jadą do nas około pół godziny. Roda to aż cztery sale: restauracyjna, której przeszklona ściana wychodzi na pole golfowe (120m²), eventowa (160m²), antresola z widokiem na maneż oraz dedykowana fanom i zawodnikom – sala golfowa (80m²) z kominkiem, tabelą rankingową i transmisjami nadawanymi na 60 calowym monitorze.